سلام دوست عزيز. اين پيام به این معنی میباشد که ثبت نام نکردید. براي ثبت نام کلیک کنید.با ثبت نام چند مرحله ساده، شما می توانید از امكانات انجمن استفاده وهمچنين عضوي از ستاد سربازان ارتش مهدويت باشيد وگروه فرهنگي پژوهشي قبيله منتظر را در ترويج فرهنگ شيعي انتظار ياري فرمائيد.به اميد زيارت امام زمان زندگي مان حضرت بقيه الله الاعظم عج


تالار گفتمان


ارسال پاسخ 
تست دقت جایگاه کلمات جستجو شده در ابزار وب مستر گوگل
12-05-2017, 02:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2017 11:14 AM، توسط gol354.)
ارسال: #1
تست دقت جایگاه کلمات جستجو شده در ابزار وب مستر گوگل
گزارش کلمات کلیدی طراحی وب سایت در ابزار وب مستر گوگل می تواند برای بنگاه های بازاریابی بسیار جذاب باشد. فقط ایراد کار این است که برای دقت کار، فقط این ابزار را تحت بررسی دقیق قرار می دهند. من نمی خواهم در رابطه با تعداد بازدید، کلیک و یا CTR صحبت کنم، در عوض بیشتر تمرکز خود را بر روی اندازه گیری میانگین جایگاه یا Avg. position قرار می دهم.
[تصویر:  1457252870-530a536fe75777.16531357.png]در گذشته، زیاد اعتقادی به Avg. position برای کلمات جستجو شده در وب مستر گوگل نداشتم، به 2 دلیل:
  1. این میانگین بر اساس یک دوره است، و من یا مشتریان من می خواهند بدانند که همین الان جایگاه کوئری(کلمات جستجو شده در گوگل) من کجاست.
  2. من یک نرم افزار اختصاصی برای دنبال کردن جایگاه کلمات کلیدی خودم خریداری کرده‌ام، به غیر از اون به نظر من این ابزار بسیار قابل اطمینان تر و بروزتر است.
با وجود شک و ترید، من تصمیم گرفتم چندتا تست بر روی کلمات کلیدی(1.100 دقیقا) برای سه وب سایت انجام بدهم تا ببینم که نرم افزار پولی من در مقابل GWT (ابزار جستجوی وب مستر گوگل) چگونه کار می‌کند.


چه چیزی می‌خواهم از این تست بدست بیارم
چند تا جواب برای انجام دادن این تست من وجود دارد:
  • به طور عمومی تفاوت ها در رنک چیست ؟
  • واقعا تفاوت در بین رنک ها چه چیزهایی است؟
  • چند مورد کلمه کلیدی GWT بررسی می کند که نرم افزار آن ها را در نظر نگرفته است؟
  • چند مورد کلمه کلیدی نرم افزار بررسی می کند که GWT آن ها را در نظر نگرفته است؟

چند موردی که باید فراهم شود
‌این تست فقط در رابطه با کلماتی است که برای مقایسه به نرم افزار داده شده، که با توجه به برند و موقعیت جغرافیایی تهیه شده‌اند.
GWT به شما نتیجه ای را نشان نمی دهد مگر اینکه وب سایت برای اون کلمه کلیدی خاص نمایش داده شود.
  • نرم افزار از این جهت بهتر است که به شما رتبه بندی کلمات کلیدی بیشتری را نمایش می دهد، شما می توانید به آن بگویید رتبه بندی کلمه کلیدی را بدون در نظر گرفتن تعداد نمایش و یا میانگین جستجوی ماهانه نمایش دهد.

ما باید این نرم افزار را تنظیم کنیم تا 50 صفحه اول نتیجه گوگل را به ما نمایش دهد.
  • یکی از مزیت های آن نسبت به GWT این است که، GWT تا میانگین رتبه 520 را نمایش می دهد. بنابراین می توانیم به آن بگوییم تا عمق بیشتری را نسبت به GWT به ما نشان دهد.


[تصویر:  1457252860-530a53711816b2.55600203.png]

نتیجه گیری

برای نتیجه گیری بهتر باید به طور مداوم کلمات کلیدی خودتان را دنبال کنید، باید با ابزار GWT کلمات را همیشه مقایسه نمایید. GWT می تواند اطلاعاتی را برای شما فراهم کند که امکان دارد نرم افزاهای پولی نتواند.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان